View Single Post
  #879 (permalink)  
Vechi 15 sep 2010, 20:30:32
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de riky Vezi mesajul
ahhh...vreau si eu 48 kg.....imi aduc aminte ce bine aratam la 46, si ma uit la pozele unor slabute cu adevarat slabute pe aici, gen ali_lumi si ma apuca plansu`...banuiesc ca daca as vedea si pozele tale as intra in depresie
Tu n`ai voie 48,si 46 sunt prea putineLa 49-50 esti perfecta

Eh,nu cred ca ai intra in depresie,ca si eu desi am slabit mai am de lucrat inca,urmeaza modelatul,si sa scap de grasimea de pe picioare si mai ales de la genunchiSi ce ma enerveaza e ca in sus am slabit o gramada,sunt scheletsi toata lumea imi zice,gata ca ajungi batz,si mama sta langa mn cand mananc sa se convinga ca nu stau nemancata,dar eu tot imi vad imperfectiunile

Citat:
Anterior postat de riky Vezi mesajul
e adevarat ca Alina si l-a obtinut in vreo 2 ani parca imi zicea odata, deci munca nu gluma, tata..... Da am avut de fapt 47....am chiar poza prin album de la mare pe vremea aia....aratam, dupa parerea mea, super....dar deh, mancarea proasta dauneaza grv siluetei
Da,si mie imi place cum arata aliMereu ma uit la pozele ei

N`are nimic,muncim si noi si o sa ajungem si noi ca ea
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]