View Single Post
  #8791 (permalink)  
Vechi 04 iun 2010, 08:51:57
anes's Avatar
anes anes este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Buna dimineata fetele
multam de cafa, de ceai tare bine au prins amandoua, de la una m-am trezit si de la cealalta m-am incalzit, ca la tm iar e noru gri si e si frig

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Azi merg la pescuit,pana duminica,fara baiat .Am gatit ieri pana tarziu sa aiba mancare.
distractie placuta! si tie si ........ baiatului! iti mai faci griji ca ramane singur?!

Citat:
Anterior postat de rosalinda Vezi mesajul
Doamne, fata draga ... nu ti-s toti piticii acasa ! Pai, am innebunit sa muncesc separat pentru ei ?! Ce mananc eu mananca si ei (cu mici exceptii).
Si cred ca saptamanile trecute si-au spus cuvantul, ca sunt la limita cu rezistenta. As manca un aluat dulce ... trebuie sa-mi caut ceva conform ...
Astia la munca si-au adus covrigi calzi si miroase ...
nici eu nu stiu sa gatesc separat, fara sa gust. ma tot mir de fetele astea

am luat si eu covrigi ieri .... si am mancat si eu unul, da' era mic


Citat:
Anterior postat de nanei Vezi mesajul
buna dimineata!!ce faceti fetele?eu acum am ajuns la servici si am mancat un pic de paine cu zacusca si nu stiu ink ce o sa mai mananc azi.
si eu am mancat niste paine integrala cu branza si o feliuta transparenta de sunca. si azi mai am 1 banana. si am baut deja aproape 1l de apa
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]