View Single Post
  #8795 (permalink)  
Vechi 04 iun 2010, 09:48:55
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Inca ce fericita,daca am fructe n-ai treaba cu mine ,iar daca nu am sunt tot nervoasa.
Sa ma vezi pe mine cum fac aseara stiam ca mai am si dimi cand ma duc sa vad castonul gol ! Eu le tin in dormitorul meu si daca acum dorm in sufragerie ca este foarte cald ,nu mai stiu sigur cand se termina ! Sa vezi ce terminati sunt ca nu am batoane !
Ba da pap Crina Si ieri am papat.Aseara am mancat biscuiti cu ciocolata, m-am trezit azi noapte si ti-am luat locul ,aveam biscuitii la cap si am mai infascat doi.
Sa vezi ce te infasc eu pe tine si-ti dau bataita ! Ce faci tu cu biscuitii la cap cand ei trebuie sa stea in bucatarie !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Ce frumos ,Fulgu,cred ca si la Emy e dor de noi.
Sper sa-i fie dor de noi ! Ca de nu !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fetelor asa urat am visat azi-noapte,pe tata treebuia sa-l inmormantam si nu era mort,apoi pe-al meu tot asa trebuia sa-l inmormantam si asa sufeream dupa ei.M-am sculat mai obosita decat m-am culcat.
Aly imi pare rau,sper sa nu fie din cauza ca am vorbit eu ieri de asa ceva ! Va promit ca nu mai vorbesc de lucruri triste ! Nu vreau sa suferiti niciuna ! Va iubesc mult !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Azi merg la pescuit,pana duminica,fara baiat .Am gatit ieri pana tarziu sa aiba mancare.
Of harnicuta mea ! Distractie placuta ! Si ai grija de tine !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]