View Single Post
  #8796 (permalink)  
Vechi 02 nov 2012, 20:19:50
jessik's Avatar
jessik jessik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 27 dec 2010
Locaţie: vancouver, Canada
Vârsta: 37
Date: 163cm, 68.8kg
Mesaje: 4.453
Aprecieri acordate: 133
Am fost apreciat(a) de 539 ori in 352 mesaje
Implicit Re: Jurnalul mamicilor 2011

pufosa umeda ce esti hahah.. eu am patit azi noapte sa intru in frisoane, ceva ca muream de frig la propriuu. tremuram.. si ma frecam pe mani si picioare.. si mi-am tras paturile pe mine, m-am cosmalit toata.. si dupa eram transpirata de cald..m-am dus la baie de 3 ori.. am visat numai porcariii.. pff..
acum ma doare intr-o parte asa in stanga pe la coaste..intestine.. ce o fi acolo.. splina?
poate de la usturoi?.. mie si acum imi mai vin greturi.. sau cand is flamanda imi vine si sa vomit.. dar nu imi vine de-a binela..
in rest is o somnoroasaa.. astept ziua de miercuri.
eu incerc din rasputeri sa nu bag in seama chestiile rele din sarcina.. mai ales cele psihice....
porumbita cate kg ai in plus acuma.. lasa ca scapi indata si la vara iti revii tu.. macar nu te gandesti ca nu poti naste,, chiar daca e mare.. eu una vreau sa fie mic.. 3 kg ajunge haha, creste mare dupa.. ma gandesc si eu la nastere, la copil, la alaptat, la cum o sa ma descurc, ca habar nu amd e nimic.. ma uitam pe net cum se spala, imbraca.. haha
nicol, ce mai fac baietii? dc iti e greu cu ei? is neascultatori? fii mai duraaaa.. eu sa am baieti.. as fi mai severa cu ei.. si sa ii invat de mici cu de toate, nu sa planga pe la colturi dupa mami..
simo, te mai gandesti la bebe 2? dc sa iti fie frica, acum ai experienta.. poate os a iti mearga bine..gandeste-te la chetsii frumoase
__________________
inceputul e greu
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui jessik:
nicoleta100 (02 nov 2012)