View Single Post
  #8800 (permalink)  
Vechi 04 iun 2010, 10:16:09
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)


Buna slabutele mele dragi....in sfarsit am reusit sa ajung la zi cu cititul...
Crina draga felicitari pt.slabit si o sa te cert ca ai papat noaptea....de terminat nu am terminat ce am avut...am avut multi musafiri,gradinarit,ieri mi-am pus 30 de petunii uiar astazi o sa-mi cumpere fata cea mare daca gaseste la piata inca 30 de buc...miercuri am avut un examen pt.un curs la care o sa plec dupa 20 luna aceasta.....ma simt obosita....
Fulgule draga ma bucur ca am avut dreptate cand ti-am spus ca analizele sotului tau nu sunt chiar asa rele<asta mi se trage de la timpul petrecut in spitale>
Anes ai reusit sa mergi la tron...daca cu ceaiuri nu tine mergi la farmacie si intreaba sa-ti dea ceva pt. constipatie sunt niste pastilute micute am uitat cum le spune....distractie placuta cu kinderii in parc poate o sa apara soarele....
Nanei bine ca Andrei e bine acum..asa sunt uni medici(ma abtin la comentarii sa nu primesc o penalizare...
Alynuta sa ai timp frumos la pescuit....pacat ca motanul meu e castrat altfel poate o imblanzea pe pisica Fulgutei si statea la spalat fara sa miaune,al meu e inebunit dupa baie....
Roxy draga baiatul a mai venit in vizita? Sa ai timp frumos la Busteni....ani la rand am fost la Busteni e statiunea mea preferata de pe Valea Prahovei (e mult mai linistita)