Subiect: Jurnal Adella
View Single Post
  #8874 (permalink)  
Vechi 06 ian 2011, 15:13:42
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adella

Citat:
Anterior postat de ali_lumi Vezi mesajul
Succes Adella !
sa vii cu vesti bune
Multumesc mult Ali ,am fost ,a zis ca imi da un raspuns pana pe 15 ,deocamdata nu stiu ce sa zic...inca astept
Citat:
Anterior postat de anhelyto Vezi mesajul
buna dimi ade
sa ai o zi frumoasa si plina de realizari.....maine e ziua cea "mare" nu? cu emotiile cum mai stai?
pupicei dulci!
hmmmmmmm......si azi ai interviu......iti tin pumnii! sa vi cu vesti bune la noi! :X
Multumesc mult , la cel de maine nu ma duc ,se pare ca e o teapa ,e de fapt o firma care isi prezinta produsele ,am aflat de la fetele cu care am dat interviu azi
Acesta de azi ma incanta asa putin ,dar voi afla sigur dupa 15 ...

Citat:
Anterior postat de nicoleta30 Vezi mesajul
ma bag si eu ...
dupa atatia ani de casnicie pot sa va zic ca cele mai de pret lucruri intr-o casnicie sau relatie sunt sinceritatea,atat fata de tine insati cat si fata de partener si comunicarea. Dragostea deja este pusa deoparte...o relatie trebuie sa va ofere tot si sa nu va ia nimic din ce nu vreti sa dati de buna voie, din dragoste. Mai sunt si greseli dar trebuie inteleasa cauza si corectate ...asa evoluam...
PSsa nu regretati nimic din ce ati trait! nicodata !nu are sens,mai bine invatati ceva, regretele sunt inutile
Foarte frumoase cuvintele si iti dau dreptate
Citat:
Anterior postat de Un Pai Roz Vezi mesajul
Neatza Adella!
Iti urez o zi frumoasa si un AN NOU plin de bucurii, iubire si satisfactii!

Opaaa Alex ,multumesc mult scumpa
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]