Subiect: Relax and tone
View Single Post
  #89 (permalink)  
Vechi 04 iun 2012, 12:48:05
Laviniutza's Avatar
Laviniutza Laviniutza este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 23 iun 2010
Locaţie: Oradea, Romania
Vârsta: 29
Dieta: keto
Date: 164cm, 71kg
Mesaje: 19
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Relax and tone

buna fetelor,vreau sa va spun ca mi-am cumparat si eu acest aparat dar nu de la teleshopping ci de pe un site....si am folosit aparatul in special in zona coapselor si a soldurilor dorind sa mai scap de celulita si sa imi aceste zone insa am avut o surpriza fffff neplacuta((m-am umplut de vergeturi...nu stiu ce sa mai cred posibil din cauza lui?????nu am avut niciodata vergeturi pe coapse dar de cand am fol aparatul mi-au aparut....acum ma chinui sa scap de ele,nici nu stiu ce creme sa fol, fiindca am auzit ca vergeturile nu mai trec niciodata,ale mele sunt rosii dar am si cateva albe asa ca nu tre sa mai intarziu.....dac stiti ceva creme bune pe care le-ati fol va rog sa imi spuneti si mie....
Laviniutza, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Laviniutza, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1717 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1200 kcal/zi. Pentru a slăbi 8 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -349 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat