View Single Post
  #8907 (permalink)  
Vechi 06 iun 2010, 20:46:43
nanei's Avatar
nanei nanei este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 feb 2010
Locaţie: bacau, Romania
Vârsta: 46
Dieta: 1200-1250cal pe zi
Date: 170cm, 72.3kg
Mesaje: 606
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 159 ori in 46 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Fetele m-as fi dus la politie si eu m-am gandita la asta ,dar imi e frica ca afla sefa care nu va pot spune cum e.daca ar fi aflat ar fi iesit scandalul de pe lume mai ca poate m-ar fi data afara.ca sa evit acest scandal ama preferat sa tac.dar nu vreau sa ma mai gandesc.asta e de acum .mi-am revenit ce sa fac trec eu si peste asta.azi am fost plecat toata ziua afara cu andrei ,l-am dus la tenis ,apoi eu am venit acasa ,am mancat un pic si m-am dus dupa le siapoi am mai tras o tura de plimbare de 2 ore.nu am mai facut nimik acsaa sport ca ma dor deja picioarele si sper sa fie suficient.acum am intrta in casa si parca as fi mancat ceva asa ca am mai cigulit cateva capsuni si cirese.azi dimineat acand m-am cantarit aveam 65.1kg.super ,am mai dat 500 gr .asat cred ca de la stres.bine macar ca nu m-am stresat degeabafetele va pup dulce ,va urez noapte buna !!!!
nanei, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1677 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1160 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 903 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]