View Single Post
  #893 (permalink)  
Vechi 04 aug 2013, 12:30:59
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Azi e prima zi din restul vietii mele! ;) Jurnal Ciucik

Citat:
Anterior postat de Ciucik Vezi mesajul



Cica pe vremea lui Ceausescu, burlacii trebuiau sa plateasca tribut pe sex pana la 25 de ani.
Se trezeste unu' impotent sa-i trimita scrisoare lui Ceausescu:
" Subsemnatu' Ion Caciula / Om al muncii fara ... / Cer sa nu platesc tribut / Fiindca nu pot ca sa ...
"
Dupa cateva zile primeste raspuns:
"To'arase Ion Caciula / Om al muncii fara ... / Cat exista deget, limba / Legea tarii nu se schimba"


Si asta ca raspuns la faza cu mosu, daca mai poate :p
Cat despre pepene, dupa ce l-am cantarit si l-am bagat in traista a trebuit sa il scot si sa-l pun la loc, am venit acasa si am coborat iar (cu alti bani)... Incredibil ce se intampla in tara asta si parca toate numai mie!!!!
Nu se pun buruienile la sport, vanticel, desi daca stau sa ma gandesc...cum stateai tu asa aplecata si le smulgeai poate-poate ai consumat ceva calorii daca era si barbata-tu prin preajma...

Apropo, voi ati observat ca nimeni de pe site-ul asta nu face sex??? Suntem o adunatura de slabute si slabuti puri, casti si virgini care niciodata nu trec in meniu la "Calorii consumate" macar acolo 1-2 minute de efort conjugal.... Trist, foarte trist :p:p:p

bancul il stiu de mult,da nu-si pierde savoarea
o sa scriu la Vatican sa propun o sfintire in masa..SANTI SUBITO!!
da daca am trece tot ce e pe lista..am sta toata ziua sa scriem cate minute calcam,spalam vase,gradinarim,mergem,ddormimsi bineinteles.....facem si sex,si masaj,si urcam scari si ce mai e pe acolo..carat cutii parca..
NU era mai zapacito,barbatumiu ca uraste tot ce tine de pamant,sapat,gradinarit da era mama,si pe langa datul din maini la smuls buruiane,am dat si din gura..sigur se consuma calorii..cel putin 1000
Scumpicule,duminica si Doamne Doamne s-a odihnit,nu a mers la sala si eu ma simt azi molesita..e si cald,e si weekend,hai sa nu fim rele cu noi.Pupicei si sper sa-ti arate cantarul mai putin decat ai prognozat tu
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de VentoFreddo; 04 aug 2013 at 12:33:24.
Acest membru apreciaza mesajul lui VentoFreddo:
Ciucik (07 aug 2013)