View Single Post
  #8935 (permalink)  
Vechi 24 iun 2013, 21:45:21
LOREDANA99's Avatar
LOREDANA99 LOREDANA99 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 16 nov 2011
Locaţie: Panciu, Romania
Vârsta: 36
Date: 168cm, 59.3kg
Mesaje: 10.522
Aprecieri acordate: 10.801
Am fost apreciat(a) de 8.288 ori in 5.264 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (III)

Citat:
Anterior postat de WhiteAngel Vezi mesajul
eii fetele uite ca nu m`am putut abtine cand am vazut atata activitate aici si am iesit din ascunzis in ultimul timp mi`a cam fost lene sa scriu, dar am citit tot ce am apucat !

eu de miercuri incep sala (fitness) impreuna cu o prietena .. marea problema a mea, am repetat`o de nenumarate ori: burtica+ celulita de la anti

momentan am inceput sa lupt impotriva celulitei pt ca sincer imi e rusine cu pantaloni scurti .. fac seara de seara impachetari cu supliform si dorm asa, invelita in folie alimentara deja m`am obisnuit a mai primit bunicamea de la farmacie gratuit o crema pt dureri reumatice si chestii de genul, dar m`am uitat pe ingrediente si contine ardei iute si inca cateva plante ce sunt bune si pt celulita .. asa ca ma mai dau si cu aia zilnic aseara am incercat eu un experiment, si am pus crema deaia pe burta si am pus folie .. pai nu va zic ca ma ardea ca naiba

lore, eu anul trecut am facut tot programul HHA .. dar sincera sa fiu doar in prima si eventual a2a sapt au fost rezultate .. dupaia nu am mai scazut in prima cel putin am dat 2 cm .. dupaia sa zici ca am mai dat max 1 .. si deja deloc .. deci trebuie schimbat cu altceva, cel putin la mine !
eu data trecuta am facut vreo 2 sapt asa si se vedeau rezultate...nu m-am masurat dar ceva diferit era...alte idei de dat burtica jos repede mai aveti? eu uit sa-mi fac masaje, sa ma cremuiesc...sau mi-e lene...sunt batrana si senila
__________________

„Pacea vine dinăuntrul tău, nu o căuta în afara ta.” Buddha
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...a99-11089.html
LOREDANA99, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
LOREDANA99, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1794 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1277 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 761 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui LOREDANA99:
WhiteAngel (24 iun 2013)