View Single Post
  #895 (permalink)  
Vechi 25 oct 2011, 08:20:14
Alynuta's Avatar
Alynuta Alynuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Alynutei

Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
:
M-ai facut sa rad. Razboinica lu' mama
Dar ai dreptate....... trebuie ceva sa ne miste din amorteala. Eu as propune chiar un concurs oficial..... dar noua fiind nu ma prea pricep.... Pacat ca nu merge schimbat nickname-ul "Codasa de lonely" era bun pentru abateri Retrogradare ceva...... trebuie sa propunem la "derector" sa fie dom'le si pedepse nu numai trofee
Eu la un concurs oficial nu m-as baga , as trage grupul in jos, pt.ca nu am mult de slabit, kg. se duc mai greu, si acolo trebuie rezultate caci in functie de kg. slabite sa castiga marele trofeu
Da ar fi fost bine sa existe si ceva pedepse. Dar noi pana la urma la ce pedeapsa ramanem , eu tot la ziua de fructe as ramane , ca nu-ti place si e destul de greu tinut, si ajuta sa si recuperezi abaterea facuta.
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]