Subiect: Jurnal Adella
View Single Post
  #8951 (permalink)  
Vechi 01 feb 2011, 18:18:10
anhelyto's Avatar
anhelyto anhelyto este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 08 mai 2010
Locaţie: tulcea, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Personalizata
Date: 152cm, 61.1kg
Mesaje: 2.482
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adella

Citat:
Anterior postat de Adella Vezi mesajul
Nu pot sa fiu decat foarte mandra de acest statut
Multumesc multO sa incerc sa trec mnai descum imi place mie sa spun ,in sfarsit RESPIR

Multumesc Ralu ,si multumesc mult pentru mesajele tale ,m-au bucurat enorm
Offf ,saptamanile acestea am simtit ca nu mai pot ,mai aveam putin si bateam la toate usile posibile ,acumuland oarecum reputatia de nebuna ,plus ca nu v-am mai povestit si presiunile din parte unora,deceptiile pe care le-am trait din cauza unor prieteni dragi ...dar acest lucru nu ma face decat sa invat si sa realizez ca am langa mine tot ce mi-am dorit si chiar mai mult
Te pup si te imbratisez cu drag
ade....mi-ai intrat la inima din prima clipa...cum sa nu imi fac griji cand dispari deodata din peisaj? imi place de tine ca persoana, felul tau de a fi, de a gandi, si relatia pe care o ai cu sotul tau....asta nu face decat sa te cunosc mai mult, pt a putea invata cat mai multe de la tine, pt ca esti o fata speciala.
in ceea ce priveste prieteni, e urat cand iti fac faze urate, de multe ori, ii pui pe ei pe primul loc...si cand vezi ca iti fac "chestii", nu iti vine sa crezi...dar tu esti puternica, si treci peste toate.....te admir mult.....te pup dulce....si mi-a facut placere ca am vb prin mesaje....chiar imi faceam griji, citisem despre catelus, despre cat de mult iti doresti un job....si nu vroiam sa cred ca ai intrat in depresie.....
sa ai o seara frumoasa impreuna cu sotul tau
__________________
[/URL]