Subiect: Jurnal Adella
View Single Post
  #8954 (permalink)  
Vechi 02 feb 2011, 11:34:57
anhelyto's Avatar
anhelyto anhelyto este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 08 mai 2010
Locaţie: tulcea, Romania
Vârsta: 35
Dieta: Personalizata
Date: 152cm, 61.1kg
Mesaje: 2.482
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 5 mesaje
Implicit Re: Jurnal Adella

Citat:
Anterior postat de Adella Vezi mesajul
Multumesc mult Mitzy ,esti o dragutza
Sefa mea e o dulce ,m-a sunat ieri si ne tutuim ,am ras ,azi semnez contractulcolegii mei sunt tineri ,majoritatea au 23-24 deci nu cred ca voi avea probleme

Multumesc mult Ralu pentru aceste cuvinte ,ma faci sa ma simt speciala
Stiu ,evenimentul nefericit cu acel catelush ma cam daduse peste cap ,plus acel sentiment ca nu fac nimic ,dar dupa multa rabdare a venit si vremea mea
Depresia vine si de la vreme ,lisa soarelui ma deprima ingrozitor ,dar e bine ca in sfarsit voi avea ceva de facut
Ehhh ,cu prietenii parca nu ma invat minte niciodata ,mereu dau credit persoanelor din jur pana tot reusesc sa ma dezamageasca ,asta este
Iti doresc si tie numai bine si sper ca totul sa se aranjeze in viata ta exact cum iti doresti
Aaaa voi avea o colega din Tulcea abia astept sa o cunosc


Multumesc tare mult Alinutzace bine ce e tortul facut din flori ca altfel pacatuiam cu gandul
sti cum e...speranta moare ultima....si eu am incredere in oameni, desi de multe ori ne dezamagesc...dar ne ridicam si mergem mai departe....
foarte frumos...colega din tulcea....sper sa va intelegeti bine
spor la semnat contractul azi, si cred ma mai tarziu te voi contacta pt cateva idei in legatura cu dunkn...parca ma bate gandul sa il incerc
o zi frumoasa sa ai....
__________________
[/URL]