Subiect: Jurnal Mihaela
View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 08 iul 2012, 06:57:18
Adina14's Avatar
Adina14 Adina14 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 12 mar 2011
Locaţie: Vâlcea, Romania
Vârsta: 27
Dieta: Vegan
Date: 163cm, 59.7kg
Mesaje: 3.942
Aprecieri acordate: 1.432
Am fost apreciat(a) de 813 ori in 524 mesaje
Implicit Re: Jurnal Mihaela

Citat:
Anterior postat de mihaela01 Vezi mesajul
sincer si eu cred adica defapt trb sa imi placa nu am de ales frumusetea cere sacrificii pai am inceput dim cu un 3 in 1 si un mar verde (stiu ca 3 in 1 nu e bun si ca , mai bine as bea cafea cu lapte daca tot am pofta dar 3 in 1 se face mai usor, cand am ochii cat cepele nu mai stau eu sa fac cafea pun doar apa de la dozator peste 3 in 1 si gta cafeluta ) pe la 10 o sa pap iaurt de baut de la danone cu cativa fulgi de porumb la pranz hmm cartofi la abur sau o salata mica bulgareasca sau branza cu rosii inca nu m-am hotarat
Citat:
Anterior postat de mihaela01 Vezi mesajul
plus ca am o stare tampita ori fac caderi de calciu ori tensiunea scazuta e de vina ma simt ametita ptn si cu o stare de greata asa ptn imi strica toata ziua starea asta ieri m-am simtit la fel dar am luat o pastila de calciu si imi mai trecuse
Pai nici nu ma mir ca nu te simti bine Fructele trebuie mancate la gustari si necombinate ( cu exceptia citricelor). Daca vrei sa le mananci la MD, macar fa.ti o salata mare de fructe dar ma rar. Ai mancat foarte putin astazi la MD :-S Trebuia sa.l papi si iaurtul ala macar. Desi nu ti.l recomand fiindca probabil are zahar...Mai bine iti cumperi tu cerealele integrale separat si iaurtul simplu, la fel iar apoi le combini
Ai cantar de bucatarie?