Subiect: Jurnal Sori1234
View Single Post
  #9 (permalink)  
Vechi 28 iul 2010, 16:46:42
Un Pai Roz's Avatar
Un Pai Roz Un Pai Roz este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 03 dec 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 36
Dieta: numar calorii
Date: 158cm, 80.2kg
Mesaje: 3.165
Aprecieri acordate: 241
Am fost apreciat(a) de 263 ori in 176 mesaje
Implicit Re: Jurnal Sori1234

Citat:
Anterior postat de Sori1234 Vezi mesajul
Buna!
Da,m-am gandit si eu asa,dar faza e ca nu prea pot sa mananc atat(cand vreau).Nustiu de ce.Ma simt asa plina
Multumesc de video-uri.Chiar m-am gandit sa imi iau o bicicleta stationara,incerc sa o conving pe mama.
Tu ce dieta ti?
Sper sa reusesti sa dai jos kg cat mai repede!
Eu numar calorii. Am tinut n diete inainte, au dat rezultate, am avut efectul yo yo la toate. De prin februarie am reusit sa mentin un stil mai sanatos, sa numar calorii, cam 1200-1400 mananc eu si am slabit aproape 10 kg. de o luna nu prea am tinut dieta pentru ca am avut un examen si invatam mai tot timpul iar apoi ma fost la mare. iar acum sunt in saptamana de adaptare si o sa tin la fel ca pana acum
Eu am avut bicicleta stationara si m a ajutat mult. chiar si cand nu aveam chef, ma uitam la Tv si dadeam din picioruse acolo macar 30 minute. Acum mi s a stricat bici ( tocmai in perioada cu examenul cand aveam nevoie! ghinion!) dar o sa ma duc sa imi cumpar alta. E cam, 200-300 lei in Carrefour. Eu pe asta tot de acolo am luat o si m a tinut vreo 2 ani...
__________________
Jurnal vechi :
JURNAL ALEXANDRA- UN PAI ROZ
Un Pai Roz, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.