Subiect: Relax and tone
View Single Post
  #90 (permalink)  
Vechi 05 iun 2012, 08:44:13
eirene21's Avatar
eirene21 eirene21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 29 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Mananc sanatos si fac sport!
Date: 167cm, 56kg
Mesaje: 541
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Relax and tone

Citat:
Anterior postat de Laviniutza Vezi mesajul
buna fetelor,vreau sa va spun ca mi-am cumparat si eu acest aparat dar nu de la teleshopping ci de pe un site....si am folosit aparatul in special in zona coapselor si a soldurilor dorind sa mai scap de celulita si sa imi aceste zone insa am avut o surpriza fffff neplacuta((m-am umplut de vergeturi...nu stiu ce sa mai cred posibil din cauza lui?????nu am avut niciodata vergeturi pe coapse dar de cand am fol aparatul mi-au aparut....acum ma chinui sa scap de ele,nici nu stiu ce creme sa fol, fiindca am auzit ca vergeturile nu mai trec niciodata,ale mele sunt rosii dar am si cateva albe asa ca nu tre sa mai intarziu.....dac stiti ceva creme bune pe care le-ati fol va rog sa imi spuneti si mie....
Buna Laviniutza,

Sa stii ca eu am incetat sa folosesc aparatul asta pentru ca am observat ca la mine se accentua problema. Stii, masajul daca nu este facut corespunzator iti poti agrava problema. Trebuie sa fii foarte atent cum efectuezi miscarile si de cele mai multe ori, noi oricum nu stim sa facem exact cum ar trebui. De aceea exista persoane specializate care fac acest lucru.
Prefer sa ma masez cu mana libera cu o crema speciala sau simpla hidratanta decat sa mai folosesc aparatul acela. Acum poate fi ceva izolat, care mi s-a intamplat doar mie, nu zic ca nu este bun pentru alte persoane, dar eu nu-l mai folosesc.

Bafta in continuare!
__________________
Eyes on me !
---------------------------------------------------------------
Jurnal Eirene

When nothing goes right....go left!
Răspuns cu citat