View Single Post
  #90 (permalink)  
Vechi 19 nov 2011, 19:39:25
Maryyana's Avatar
Maryyana Maryyana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 27 iun 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Hipocalorica
Date: 170cm, 73kg
Mesaje: 132
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul in care vointa e la ea acasa - Maryyana!

Buna,

Azi am avut destula treaba nu prea am mancat cine stie ce...mai multe calorii cred ca am luat din 250ml pepsi... In rest...m-am trezit pe la ora 9:30, am plecat de acasa la 10 si am ajuns la ora 17...am mancat 2 felii de paine integrala cu seminte si 2 felii de sunca de praga. Si niste muraturi...si cam atat...

Abia astept sa vina marti sa merg la nutritionist, sa imi dea dieta, si sper din tot sufletul sa ma pot tine de ea. Sa mananc la orele respective si sa slabesc. SPER. Si TREBUIE sa reusesc. Altfel...putine sanse sa ajung cum trebuie. Singurul lucru pentru care in ultima instanta am zis sa merg si mi-am facut si programare la nutritionist a fost pentru sanatate. Sa nu am pb. Si stiu ca am fost si acum 5 ani la acelasi si am slabit 11kg. Apoi am mancat de pofta tot felul de prostii si am pus la loc vreo 5 kg...si in 3 ani am pus si in plus..pentru ca nu mi-am facut un stil de viata.

Asa ca pentru sanatatea mea, trebuie sa slabesc. Si sper ca, cu ajutorul nutritionustului si cu vointa mea sa slabesc. O sa scriu impresiile in jurnal si apoi voi incerca macar la 2-3 zile sa imi scriu meniurile si kg...

O seara placuta:*:*