View Single Post
  #901 (permalink)  
Vechi 07 nov 2013, 10:01:10
rommyna's Avatar
rommyna rommyna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 25 ian 2012
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 36
Dieta: kind of stil de viata sanatos
Date: 150cm, 68kg
Mesaje: 5.544
Aprecieri acordate: 4.292
Am fost apreciat(a) de 3.392 ori in 1.761 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (VI)

Citat:
Anterior postat de mutulica Vezi mesajul
multumesc, sper sa vina si rindul meu...noi ne dorim foarte mult...doar ca avem probleme si cu parere de rau nu e asa cum ne dorim noi...
Sincer mi-e frica si mie de apetitul asta, ca am auzit multe, multe despre.......pai te-a certat medicul dar nu ti-a dat nici un sfat cum sa faci sa nu-ti fie foame mereu?
Oricum am vazut poze pe face, esti o burtica frumoasa
Cristinush, la momentul potrivit va aparea si bebe in viata voastra. Acum o sa fiti la casa voastra, abia termini si tu cu scoala Sa stii ca Dumnezeu le aranjeaza pe toate altfel decat ne asteptam noi, dar intotdeauna mai bine Trust me

Nu are ce sa-mi zica dr. cum sa ma feresc. Inchizi gura si nu mai mananci

Daca citesti, pe orice site de specialitate, mai ales pe cele straine se specifica clar ca o femeie gravida are nevoie de un supliment de 300 de kcal si asta in ultima parte a sarcinii. In prima parte a sarcinii nu am avut asa un apetit, el a inceput sa vina de vreo doua saptamani, cam dupa ce am facut 5 luni. Am reusit eu bine mersi sa am doar 5 kg luate pana acum, dar nu-i nimic ca am pus 2 sau 3 kg doar luna asta. Iar cel mai mult se ia in ultima luna..deci Tot ce trebuie facut este sa nu mananc si gata. Cateodata mi-e foame, cateodata mi-e pofta. Iar, daca tot mi-e foame, mai bine bag o salata asortata decat 3 biscuiti sau o prajitura

P.S. In pozele de pe fb arat ca o bulinutza uriasa, mie nu-mi place cum sunt, dar asta sunt Spre deosebire de mine, mister ma vede ca pe "cea mai dulce printesica", iar mama ma vede frumoasa si fotogenica...deci ce mi-as putea dori mai mult?!?!
__________________
Jurnal Romina
“People are just as happy as they make up their minds to be.” ― Abraham Lincoln



Ultima dată editat de rommyna; 07 nov 2013 at 10:04:18.
Acest membru apreciaza mesajul lui rommyna:
mutulica (07 nov 2013)