View Single Post
  #9053 (permalink)  
Vechi 08 iun 2010, 11:03:40
anes's Avatar
anes anes este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 56
Date: 174cm, 91.5kg
Mesaje: 8.564
Aprecieri acordate: 386
Am fost apreciat(a) de 1.834 ori in 505 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de incognito Vezi mesajul
.....
Neata Anes. O zi racoroasa pentru tine..am vazut ca au anuntat 30 de grade la TM..

......
Mai bine facem o intalnire la BV sau Timisoara...e mai frumos spun eu.

.....
Maine da , e zi de fructe. Eu sunt cam dezamagita..ca nu prea gasesc fructe faine la piata. SUnt si urate si scumpe ....
n-ai sa ma auzi plangandu-ma ca e prea cald! nici la 35C ... poa sa fie!!!!! vara cat mai lunga!!!!!!!!!!!!!! si sa nu va aud ca e prea cald, nici pe voi! cat ne-am plans ca e gri, ca ploua, ca e frig ... ACU E SOARE! E VARA! Doamne cat imi place!

pai si la Tm si la Bv ... din Tm suntem mai multe. hai si tu la Tm ca aici e si Iulia

da!!! maine fructe. va trebui sa plec la job putin mai devreme sa apuc sa ma aprovizionez din piata. sper sa gasesc. mere, banane sunt sigur! mai niste rosii, ardei ... mai vad eu maine!
anes, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2426 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1909 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1393 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]