View Single Post
  #9059 (permalink)  
Vechi 08 iun 2010, 16:51:30
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :)

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul



Hei tu nu dormi ? La culcare cu tine ! Pai eu ti-am zis somn usor mai devreme si tu tot aici esti ? Aaaaaa stiu vrei sa te invelesc ! Hai in patut si vin imediat ! Aly stai linistita nu o iubesc ,doar am grija sa nu raceasca !
hmm Fulgutaa noastra..cum sa nu o iubesti pe fata asta????? cum se poate s a nu o indragesti pe Fulguta...?!?!

mda..Alyyy? Alynutaaa ea nu ma iubeste da' o iubesc io..nah ce te faci acu'??? hihihihi

si acum intr-o nota mai serioasa, Flugule am mers la somn aseara si am dormit ca un pruncusor..facusem 50 de min de tae bo si ma carase fiul meu cu bicicleta prin toate coclaurile posibile..Am "muncit" ieri de numa, numa.. dar azi asa mi-a placut cand m-am urcat pe toculete..si am vazut muschiuletii frumos formati la gamba ...ioi mama..ca devin narcisista... noahh am zis ca sunt serioasa..si am sfarsit tot glumind..

va pup fetele mele dragi si va doresc o seara minunata!
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].

Ultima dată editat de Slabuta; 13 iul 2010 at 23:04:18.