View Single Post
  #906 (permalink)  
Vechi 29 mar 2012, 15:19:58
grasuta1961's Avatar
grasuta1961 grasuta1961 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Oltenita, Romania
Vârsta: 62
Date: 165cm, 82kg
Mesaje: 3.222
Aprecieri acordate: 797
Am fost apreciat(a) de 1.294 ori in 735 mesaje
Implicit Re: Jurnal GCM - Fapte nu cuvinte!!!

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
He heee, muzica tot ascult de zile bune, de ore bune...De citit la fel...Incerc sa ma relaxez cat pot.Dar vand in vedere programul si lucrurile pe care le pot face in afara serviciului ( nu mai ramane timp decat de gatit si de curatenie)nu pot sa ma simt altfel.Nici in oras la o plimbare nu mai e timp sa ies, iubitul saracul,,,,abia daca am timp sa schimb 3 vorbe cu el,desi locuim impreuna...ASta e motivul pentru care ma simt asa.Pentru ca uneori as vrea sa fac si alteva, altceva, ce fac tinerii....Dar situatiile in care am fost pusa si sunt pusa in continuare, nu ma lasa
Scumpete eu ascult muzica ,insa facand curatenie deci ma bine dispune muzica auditiv si dupa aia curatenia care o fac ,cat ascult muzica ,ma bine dispune vizual.Trebuie sa recunoastem ca daca toata casa e cu susul in jos si invers nu mai ai chef de nimic.Poti si sa gatesti si sa asculti muzica.Pai daca locuiti impreuna cum nu puteti schimba 3 vorbe???!!! pai seara in pat inainte de a......... adormi vorbiti.Dupa aia .......un pupic si somnic Si daca duminica sunteti liberi amandoi mergeti la plimbare sau leneviti ,in pat si mai lasati curatenia pe luni,cand deja sunteti intrati in priza.Tu ce crezi ca sotul meu e acasa dupa 8 ore???? nici de cum.Insa ne facem timp sa vorbim seara si dimineata.si uneori ne mai si sunam si ne spunem cate ceva,chiar si un simplu "buna".hai ca sunteti tineri si stiti voi sa aveti o viata frumoasa
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tml#post854369


Fericirea este armonia dintre ceea ce gandesti,ceea ce spui si ceea ce faci.



grasuta1961, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.