View Single Post
  #909 (permalink)  
Vechi 11 ian 2013, 18:19:34
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 34
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: 9 1/2 saptamani pentru jeansii preferati

Citat:
Anterior postat de AlliAlli Vezi mesajul
Va multumesc pentru sfaturil si pentru sustineree! Sper sa iau examenul de maine

Eu mi`am propus sa merg la sala de 5 ori pe saptamana timp de 12 saptamani. E o provocare in care am intrat cu 2 prietene orice ar fi mergem la sala de 5 ori pe saptamana timp de 12 saptamani si tinem dieta, nu o dieta drastica, ci un stil de viata sanatos, fara dulciuri si alte prostii. Vrem sa vedem rezultatele peste 12 saptamani

Stiu ca ieri am exagerat ca am facut si fitness si zumba, insa s`a intamplat ieri, nu se va intampla si azi. Azi doar la sala am fost. Voi merge la zumba de 2 ori pe saptamana, doar atunci voi exagera cu sportul.

Trec printr`o perioada ciudata din punct de vedere emotional. Nu imi doresc neaparat sa slabesc repede, imi doresc sa fac o schimbare majora in viata mea si cred ca sportul ma ajuta si psihic si fizic, de aici excesul. Am si foarte mult de invatat si probleme oarecum sentimentale si ca sa nu ma mai gandesc incerc sa ma obosesc, asa ca merg la sala de 5 ori pe saptamana si in restul timpului invat

Va pup si va tin la curent cu evolutia. Abia astept sa vina ziua de luni sa ma cantaresc daca dau 1kg jos inseamna ca mi`am atins obiectivul pe saptamana asta

mie imi plac provocarile astea intre prietene.
Eu astazi am pedalat20min,de sapt viitoare cresc la 30min,cu mancarea am fost cumintica,nu am baut suc,dulce nu am mancat decat 10 stafide,de dimineata le-am infulecat cu iaurt,in rest a fost ok,nu mai mi-a fost asa foame pt ca am mancat bine la pranz,chiar prea bine as putea spune....per total a fost ok....sa vedem luni....de fapt eu vin miercuri cu raportul ca sunt plecata ,sper sa nu vin ce un plus ceva ca e vai de mine,nu zoe?
Răspuns cu citat