View Single Post
  #91 (permalink)  
Vechi 17 mai 2010, 07:54:33
claudiaolteanu's Avatar
claudiaolteanu claudiaolteanu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 22 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 162cm, 88kg
Mesaje: 69
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 80-90 kg

buna fetelor, ce faceti? sper ca bine
la mine, asa cum ma asteptam , tot 77,8 arata cantarul
dar nu disper
draga mea Ramomic, da, am spus ca pap painica SM, dar nu pap in fiecare zi, doar din cand in cand, cand am langa ce sa o pap
de joi pot sa va zic ca mi-am cumparat Wassa, care imi place - spre exemplu ieri dimineata am papat 2 buc + 1 deget de telemea de oaie+1 castravete+1 rosie, la pranz am mancat 2 polonice de ciorbica de pui (fara pui ) +2 buc de peste la cuptor cu 3 linguri de usturio amestecat cu iaurt si 1 desert (1 felie de prajitura cu branza - reteta am luat-o de aici si mi-a placut mult ) - precizez ca pranzul l-am luat pe la ora 17.00 si pana azi dimineata nu am mai papat nik
meniu azi:
- dimineata - 2 wassa + 2 feliute subtiri de cascaval +2 feliute de muschi afumat +1 castravete +1/2 cana de cafea neagra +1 laptic de cafea
- pranz - salata de fiecare zi (salata verde+1 rosie+1 castravete+1 fir de ceapa +zeama de la 1 lamaie +1 lg-ta de ulei ) aszonata cu cateva bucati de muschi afumat cubulete
- seara - inca nu stiu - probabil voi servi 1 feli de prajitura cu branza cu un pahar de lapte 1,5
astept sa vad daca la sfarsitul saptamanii mai scad ceva
pot sa va zic ca sambata si guminica am facut cateva reprize de electrostimulare - am un abgymnik acasa - si chiar lucreaza muschii - am pus pe abdomen, pe burtica(ca la asta e de munca , si pe coapsa in interior).
va urez o saptamana usoara.
paaa
claudiaolteanu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2382 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1865 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]