Subiect: 9 months to go!
View Single Post
  #910 (permalink)  
Vechi 02 iul 2012, 22:21:37
StefaniaXtr's Avatar
StefaniaXtr StefaniaXtr este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 22 iul 2011
Locaţie: Drobeta Turnu Severin, Romania
Vârsta: 40
Dieta: Am decis sa incerc Dieta Dukan + sport, dupa ce termin cu alaptatul
Date: 170cm, 63kg
Mesaje: 403
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 5 ori in 4 mesaje
Implicit Re: 9 months to go!

Citat:
Anterior postat de costina89 Vezi mesajul
intradevar Justina e tare incantata ca va avea un fratior,Anisia e inca micuta si nu prea stie ce o sa se intample,i-am tot explicat eu dar na'e mica cat sa inteleaga.Cu siguranta Anisia va da vina pe fratiorul mai mic cand va face unele prostii,asa cum face si Justina"nu eu Anisia a facut,Anisia a vrut".



Ce tare Laura,pe tine te cearta medicul ca nu te ingrasi si pe mine ca ma ingras prea mult,eu am luat cam 1kg pe sapt si vad ca tot asa continui sa iau,cu siguranta o sa am tot peste +12kg...nu m-as supara sa iau 16kg si bebe sa aibe macar 3500g,cer mult?.De astazi am inceput sa fiu un pic mai atenta la ce mananc,evit zaharul /sarea pe cat posibil,fursecurile care stau pe masa si ciocolata din frigider....mananc legume/ fructe si lactate la greu iar la pranz mancare gatita.Repet nu m-ar deranja sa ma ingras mai mult de 12 kg daca bebe ar fi macar de 3500g.

De obicei fratii mai mari au tendinta sa dea vina pe cei mici ca sa iasa ei basma curata.
Eu am fost surprinsa cand am aflat ca am carat un baiat de 3700 g (asa a iaesit la cantar puiul meu). Stiam ca va fi lung de prin saptamana 28, dar nu ma asteptam sa fie si asa de greu.
Doamne ajuta sa fie si la tine un baiat asa voinic si cumintel!

Pupicei
Răspuns cu citat