View Single Post
  #92 (permalink)  
Vechi 11 sep 2011, 19:33:37
RedOnion's Avatar
RedOnion RedOnion este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 09 aug 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 34
Date: 156cm, 53kg
Mesaje: 837
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Iuanutza-cum sa scapam de prietenii/conjuncturile care "ne vor binele" in dieta de slabit

Citat:
Anterior postat de iuanutza Vezi mesajul
nu eram palida, batea apusul de soare pe fata, oricum fata mea e mereu aceeasi culoare pt ca folosesc permanent fond de ten...si in aia cu fustita posibil sa fi fost si de la recenta bronzare, eram rumena la fata cum zic batranele....da, poate ma voi opri la 58, sa vad cum ma voi simti la greutatea aia, insa nu asta e neaparat problema, problema e sa ii dau alte ordine organismului, incet, incet...nu are rost sa imi fac raportul de grasime pt ca stiu ca e, si reduc grasimea prin sport, ca altcumva nu am incotro....
E o decizie buna sa te opresti la o greutate mai aproapiata de cea la care esti deja. La urma urmei, te poti mentine mai usor.

Eh, o sa reusesti sa iti modelezi corpul, trebuie doar sa ai rabdare si sa vrei cu adevarat, ti-am mai zis

Eu ma apuc de o ora de sport in cateva minute, vorbim mai incolo. Sau daca nu te mai prind, noapte buna
__________________
Jurnal Red Onion
Focus on your goals.. do not dwell on your weaknesses and failings, remind yourself constantly WHY you are doing the thing it takes to get you to where you want to be.

You can't get the butt you want by sitting on the one you have.

1 nov 2011 ~54 kg
1 dec 2011 ~58 kg