View Single Post
  #9208 (permalink)  
Vechi 12 oct 2013, 21:36:56
floricica0vesela's Avatar
floricica0vesela floricica0vesela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 02 aug 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 37
Dieta: montignac-man
Date: 163cm, 69.7kg
Mesaje: 2.697
Aprecieri acordate: 1.774
Am fost apreciat(a) de 3.227 ori in 1.132 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

buna seara la fete

azi am vazut 66.1 la cantar, am mai scazut putin.
ieri am fost la munca intr-o pereche de pantaloni cumparati azi-vara in care nu incapeam pana acuma, si azi am imbracat o pereche de blugi albi pe care ii am din Grecia, si tot asa, stateau degeaba.
incet incet imi recapat garderoba

azi am reusit sa manac de 2 ori, m-am trezit la amiaza asa ca am saltat micul dejun, am mancat in schimb la pranz 2 snitele de pui si un copenel ca mi-era tare foame, cu castraveti murati, iar la cina 2 bucati de muschi de porc inabusite cu mujdei de usturoi si UM de casa, plus un pahar maaare de vin rosu, ca sa ma mai rasfat si eu.

azi am cam tras chiulul de la curatenie, ca eram molesita, obosita, imediat ma pun la somn, ca mai e si maine o zi si inca sunt libera le fac maine

tata e mai bine, rezista eroic la tratament, umbla mai bine, avea niste rani pe piciorul cu probleme si i s-au vindecat din ele, se ingrasa vazand cu ochii (in vara avea 44 de kg, acum are vreo 65) deci speram la bine, si doctorita l-a laudat

AME, vroiam sa te intreb daca stii din ce cauza as putea avea crampe la muschiul din spatele gambei, la ambele picioare.
m-am trezit azi dimineata devreme cu dureri insuportabile, imi venea sa plang de durere. am mai avut asa ceva in liceu, cand lucram in vacante.
eu oscilez intre lipsa de calciu/magneziu si o pereche de cizme naspa pe care le-am purtat la munca (dar asta nu explica episoadele zilnice de crampe de cand eram in liceu).
groaznice dureri, am impresia ca-mi smulge cineva muschii de pe picior

noapte buna la toate fetele
Răspuns cu citat