View Single Post
  #924 (permalink)  
Vechi 02 oct 2010, 17:03:40
happygirldiana's Avatar
happygirldiana happygirldiana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 22 iul 2010
Locaţie: Calafat, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Sfanta Hipocalorica
Date: 173cm, 87.5kg
Mesaje: 18.525
Aprecieri acordate: 2.865
Am fost apreciat(a) de 3.764 ori in 1.993 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de Florea Andreea Vezi mesajul
Te paste chiulangita...multi dintre colegii mei au facut asa....dar tot s-a facut prezenta, chiar daca eram doar 3 oameni la seminar.....poate ai si tu profesori asa...eu nu as face-o, dar stiu cum dragostea te impinge la orice...
Gandeste-te bine, asta e sfatul meu.

Ai vreo idee ce sa mananc la cina?, ca pana acum am mancat 1176 calorii.
uof..abia acum am vazut post-ul tau....dar oricum nu prea stiam ce exemplu de cina sa iti dau..si eu sunt cam in aceeasi situatie.ceva fructe?sau o supa?daca ai?sau o salata?te ajut cu ceva?)sau am idei "neajutatoare"?
si da,ma cam paste)stiu ca se face prezenta,si la noi se face,cred euas ramane...serios,as mai ramane un picut pe acasa....dar ma gandesc si pe partea cealalta ca..pana la urma tot trebuie sa plec.cu toate ca parca ma simt mai bine daca mai aman un pic plecarea inca nu stiu...sa vad cum imi e maine cand ajung acolo
happygirldiana, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2522 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2005 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1489 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]