View Single Post
  #93 (permalink)  
Vechi 13 mai 2010, 18:53:03
mvthebest's Avatar
mvthebest mvthebest este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 24 aug 2009
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 32
Date: 165cm, 71kg
Mesaje: 13.622
Aprecieri acordate: 9
Am fost apreciat(a) de 59 ori in 49 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Pai de aia vreau,ca sa fac cat mai multa miscare,nu sa o tin degeabaDe exemplu ieri dupa ce m`am intors de la sala eu eram obisnuita sa pap cv si apoi sa ies la alergat,dar daca a plouat nu am mai putut iesi.Am compensat cu hip hop abs,dar azi mi`au venit musafirii si nu mai pot sa fac hip hop abs ca ma doare burticaO bicicleta era buna in astfel de situatii
Claudia,felicitari pt kg in minus,si eu vroiam intr`un timp sa iau pastile dar m`am razgandit pe ultima suta de metri.Am realizat ca nu este deloc sanatos si ca dupa ce nu le voi mai lua ma voi ingrasa la loc,asa ca am compensat cu mult sport,si chiar imi place.
Azi m`am masurat si cu cm.1 cm in minus la talie,3 la burta,1 la coapse,4 la genunchi si 2 la fund
Coapsele astea nenorocite se incapataneaza cel mai mult
Mira,tie cum iti mai merge?Acum avem acelasi numar de kg de slabit
Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul
Sunt faine filmuletele Hip hop abs
Eu am m-ai multe 6.8 azi dimnineata mi-a aratat cantarul in plus. Sper sa fie de la tranzit.

Sa nu iei pastile,nu sunt bune de nimic si iti si distrugi stomacul. [/SIZE][/COLOR][/FONT]
mvthebest, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 2214 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1697 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]