View Single Post
  #93 (permalink)  
Vechi 12 mar 2011, 08:58:37
iuliana burlacu's Avatar
iuliana burlacu iuliana burlacu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 nov 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 45
Dieta: montignac
Date: 170cm, 90kg
Mesaje: 212
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Iuliana, mamica de Maria

Draga Jurnal,
dupa o saptaman nebuna,nebuna, iata ce am de raportat: m-am cam abatut de la dieta, am tot papat dimineata cate un covrig, si rezultatul se vede ,am crescut in greutate . Dar am si facut multe abateri, de sambata trecuta intruna , zilnic cate o abatere cel putin.
Si la asta se adauga si faptul ca iau cina pe la 8, nu la 6, cum ar trebui, dar nu am de ales, fiindca termin munca la 7, in cel mai bun caz.....asa ca, asta e , mergem inainte.
Din fericire ,insa, ma simt destul de bine, oarecum implinita, serviciul nou e in regula ( adica mult stres si mare harababura ) pitica pare sa se fi adaptat perfect la noul program,asa ca totul pare in regula. De acum , daca vine si verdeata, o sa fie mai usor si cu dieta.
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...aria-7650.htmlJurnal Iuliana,mamica de Maria
iuliana burlacu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2448 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1931 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]