View Single Post
  #9357 (permalink)  
Vechi 09 feb 2013, 17:28:24
losefat's Avatar
losefat losefat este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 aug 2012
Locaţie: Timisoara, Romania
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.836
Aprecieri acordate: 1.598
Am fost apreciat(a) de 1.768 ori in 656 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna dragele mele,
scriu si eu in graba...nu am o stare grozava...din pacate ma dezamageste total faptul ca doar sportul fara dieta nu duce nici macar la pastrarea kg avute...nu, eu ma ingras...de la saptamana la saptamana!
Saptamana asta aproape zilnic am mancat porcariioare...nu mult cantitativ...dar se pare ca azi dimi la cantarirea saptamanala prietenul meu imi arata cu 600 g mai mult decat sapt. trecuta...ideea este ca astept si rusii...deci sper sa fie ei cauza cresteri in greutate!
Oricum...sunt nervoasa...fff nervoasa...ma irita teribil orice...urmarea a fost ca am fost cam acida cu fetele ...cu cea mare la teme m-am cam iritat...pe scurt nu am avut rabdarea necesara!
Acum vor sa cheme niste vecini in vizita....sincer inebunesc...nu mai suport fetelor pe nimeni...ce sa mai vb. de alti 2 copii care sa faca zgomot si deranj...of, cedez psihic!
Of, nu imi place ca sunt asa uracioasa...si trebuie sa ma bag la sport...ca azi am comis-o cu praji...soacra-mea ma dispera cu prajitura...face cateva feluri pe sapt....imi vine sa o strang de gat......mai bine m-as strange pe mine de ciuda ca nu pot sa zic nu!
Deci...sunt necajita...suparata...pe mine!
O zi frumoasa tuturor!
Sper ca voi sunteti mai k decat mine!
__________________
Răspuns cu citat
Urmatorii 7 membri au apreciat mesajul lui losefat:
claudia22 (09 feb 2013), david (10 feb 2013), floricica0vesela (10 feb 2013), Kamyy (09 feb 2013), manumanuela (09 feb 2013), rainbow (09 feb 2013), sherpika (09 feb 2013)