View Single Post
  #938 (permalink)  
Vechi 16 nov 2010, 10:13:30
ella 78's Avatar
ella 78 ella 78 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 01 oct 2010
Locaţie: Neamt- verona, Italia
Vârsta: 45
Dieta: Monty
Date: 165cm, 89.6kg
Mesaje: 3.781
Aprecieri acordate: 159
Am fost apreciat(a) de 338 ori in 92 mesaje
Talking Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 06

Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Noroc cu ele ,asa mai radem si noi !

Ella in caz ca nu stiai ? Suntem cele mai puternice ,cele mai frumoase,ambitioase....sa mai continui ? Cred ca este de ajuns ca suntem impreuna !
Servici usor iubita si ai grija de tine !

Multumesc draguta,si da ai dreptate suntem cele mai cele

Citat:
Anterior postat de VentoFreddo Vezi mesajul
BUna, scumpele mele, nu am mai intrat ieri ca am stat la telefon cu familiaAzi am iesit de dimi, ma fost in alt oras la medic, stiti ca luni aveam programare, am zis ca nu ma duc da m-am razgandit.Oricum, totul e ok, nu mai am dureri deloc si gatul arata bine..Doamne ajuta!!
pe urma am facut cumparaturi, azi pap peste proaspat cu salata, am gasit peste f bun..
Am cumparat si fructe pt miercuri, sunt "inarmata"
Acum ma duc sa pap si pe urma vin sa citesc din urma.
Va pup , o saptamana frumoasa fetele mele dragi!!
P.S Fulga, ce faceai tu la ora aia pe net?
Ce ma bucur pt tine ca totu-i ok .Pupici dulci dulci

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Vin si eu ,E asa frumos,eu sunt fata de la munte si mi-e asa dor ca aici in italia unde stau tare imi lipseste verdele florile si mai ales aerul curat

Draga mea, noi suntem casatoriti de 5 ani o luna si 7 zile, insa puiul meu scump imi face mereu surprize. Si uite-asa, fara nici o ocazie, a venit cu un trandafir alb si m-a cerut in casatorie! Mi-e asa de drag cand face asta(aproape lunar innoieste cererea!

Super dragut sotul tau.Sa fiti fericiti si sa ne chemi la nunta de aur


Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Si nu plec inainte de a va lasa cate ceva ! O zi frumoasa va doresc !
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul

Buna dimineata ,va invit la un ceai si laq o cafea ,o zi minunata sa aveti slabute dragi

Eu o sa iau un ceai dar si un pic de cafea as vrea ca tare arata bine.Si tu sa ai o zi minunata





Spor la sport fetelor ... voi merge si eu, dar adupa cam 1 ora dupa micul dejun.

Chiar fetelor, noi nu papam nimic?
Pofta buna va doresc!
Super bun ,gata am papat

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fetelor sa aveti o zi frumoasa. Cred ca am facut niste abateri de-aceea azi incerc sa fiu cuminte ca sa-mi revin pana joi la cele 54.7. Oricum am luat pe mine niste pantaloni azi-dimineta asa bine imi vin,cu toate ca aveam 55.8 Ieri am mancat supa de linte la amiaza si seara un pumn de spaghetti cu carnita. I-am facut la baiat ,n-a mai vrut sa manance asa m-am enervat ,am mancat doar acel pumn si restul le-am aruncat.Trebuia sa le-arunc toate .
La servici ieri o colega atata a insistat sa mananc gogosi,desi stia ca nu servesc.M-a amenintat ca se supara,am servit si i-am dat-o la alta colega
Stiam eu de ce imi esti draga si de ce te-am ales ca model-ai o vointa de fier-eu sunt mai pacatoasa -nu cumva sa supar pe cineva.Bravo scumpica o sa invat si eu sa fac la fel prima data e mai greu

Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Cred ca suntem in perioada de platou de asta slabim asa de greu,asa am citit eu pe net aseara Iar colega aia a ta era cumva o plinuta care nu a inteles cum ai ajuns tu asa de frumoasa si slaba de te indopa cu gogosi,sunt invidioase pe tine ,nu baga in seama ce spun ceilalti fii indiferentaIn perioada de platou slabim in cm,iar la tine asa se intampla si eu am patit la fel .Anul trecut pe cand eram insarcinata am primit o pereche de blugi de la sora mea din Italia si nu puteam sa-i trag de la genunchi in sus, sunt marimea 27 si acum 2 saptamani nu puteam sa-i inchei si vreau sati spun ca sambata i-am imbracat si surpriza ii inchei fara efort ,si ieri dimineata i-am imbracat si la fel stau ,asa ca slabim in cm si e bine
BRAVOO,sper sa zic si eu la fel cit de curind


Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
chiar...am inebunit la " batranete" Asa e la 28 de ani!!
Nu suntem mai ”batrâne” ci mai ÎNTELEPTE

Va pup si va iubesc ma duc sa fac sport.
Anes poti sa pui adresa pt kickboxing nu reusesc sa dau de el.Sport ,calcat(un munte de rufe) da nu ies...