View Single Post
  #94 (permalink)  
Vechi 25 apr 2010, 13:43:43
lovemyself's Avatar
lovemyself lovemyself este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 05 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 37
Dieta: Personalizata
Date: 160cm, 58kg
Mesaje: 1.078
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Lovemyself-Nemancat noaptea II:D

Citat:
Anterior postat de Sibel H Vezi mesajul
....... Cu ,multa grija si atentie...nu o sa il dilati...scumpa cum..iti faci meniul...mentine in acea zi strict acel meniu...si cina ,o poti consuma si la ora 21.00 seara ca ,sa nu te mai loveasca foamea...
Mercic Sibel,esti de un real ajutor
Am sa incerc sa am ultima masa mai tarziu,sa vad ce se intampla si asa:



Citat:
Anterior postat de ade78 Vezi mesajul
Buna! am venit in vizita

Iti doresc o duminica frumoasa
Hello
Bine ai venit pe la mine si te mai astept
O duminica si mai frumoasa




Citat:
Anterior postat de buterfly89 Vezi mesajul
neatza pufoasa mik..:*scz k nu am raspuns la mesajul postat..insa am stat aseara cu mama si nu am mai intrat..nu nu ma las d sport..ma simt bine..si asa mai ies si eu din casa si uit totul..ma relaxeaza..am vazut k u t cam joci cu stomacul tau..pls..numai face asa..inceark sa papi bine dimineatza ..ff consistent..si apoi la pranz cate putin si seara si mai putin,..nu ness cu smantana..aici nu ai facut bine..nu t supara p mine..da nessu nu este bun la stomac si iti face foame..ai grija d u..:*:*:*eu nu am cedat..si crede,ma k nu cedez..t pwp dulce si o zi kt mai frumoasa iti doresc:*shi nu t supara p mine

Doamne cum as putea sa ma supar pe tine
Stiu ca ness-ul nu e tocmai indicat dar fara cafea nu pot..si crede-ma ca le-am redus



Citat:
Anterior postat de buterfly89 Vezi mesajul
va iubesc buey:*::*:*:*:*:*stiu k pare km ciudat..da asta e adv ..fara voi pufoasele mele nua s fi avut atata ambitie..vb ff serios..va multumesc din tot sufletul:*
Hai ca esti dragalasa tare
Si noi simtim la fel..sprijinul vostru reciproc ma face sa merg mai departe,cat se poate de serios
Suneti cele mai tari
__________________
Nemancat noaptea II -Alexandra-
lovemyself, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1917 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1400 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]