View Single Post
  #94 (permalink)  
Vechi 06 iul 2010, 20:28:02
RaluRalu's Avatar
RaluRalu RaluRalu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 14 iun 2010
Locaţie: -, Romania
Vârsta: 44
Date: 164cm, 61.3kg
Mesaje: 3.563
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Carolina "Inapoi in viitor"


Buna, scumpa!
Am promis ca te vizitez si ma tin de promisiune
Ce mai faci, iubita?! Cum merge dieta?! Te-ai obisnuit?! Ti se pare grea?! Huh, sunt mai rau ca la interogatoriu
Imi cer scuze ca nu te-am mai vizitat dar ieri am avut o zi aiurea la job... Stres maxim Din cauza asta am facut-o si de oaie in sensul ca nu am putut sa tin ziua de proteine Efectiv nu am avut timp Si am tinut inca o zi de vitamine iar astazi zi de proteine. Este prima mea abatere si ma simt tare aiurea ca am facut-o fortata de imprejurari... Dar asta e... Mergem mai departe si in final o scoatem noi cumva la capat!
De postat nu postez nicaieri ce pap Ma gandeam sa-mi fac si eu un jurnal Ma gandesc ca ajuta la dieta... Nu stiu insa daca o sa ma pot ocupa zilnic de el Ma mai gandesc... In jurnal as putea posta si meniurile... Mai vedem in functie de cum stau cu timpul
Ma bucur ca s-a rezolvat problema cu masina de spalat Ai avut un sfarsit de saptamana de pomina
Vechiul cuc ce mai zice, ce mai invarte?! Mai butoneaza sms-uri??? Sper sa nu te abureasca ca e vai de lui de mi te mai supara
Te pup dulce. Ai grija de tine!
RaluRalu, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
RaluRalu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2060 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1543 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1027 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]