View Single Post
  #94 (permalink)  
Vechi 25 mar 2012, 02:28:27
marinella's Avatar
marinella marinella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 04 dec 2010
Locaţie: Torino, Italia
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 164cm, 64kg
Mesaje: 254
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal marinella - Doctorul cel mai bun este cumpatul.

Citat:
Anterior postat de Chriselle Vezi mesajul
Imi place cum gandesti si ca esti optimista. Casa de piatra!
Si eu tot cu sotul sunt aici. Cam la fel si noi... El lucreaza, eu deocamdata dau meditatii la mate si nu am foarte multe ore, dar asa cum zici tu ne descurcam si ne bucuram ca putem sa fim impreuna si sa facem multe lucruri impreuna.
Ce facultate ai terminat?
Facultatea de Stiinte Economice si Administratie Publica, Specializarea Asistenta Manageriala si Secretariat.
In ce priveste cautarea unui post de munca... te inteleg perfect! Si eu sunt in aceeasi situatie, si eu as vrea altceva, sa castig mai bine... insa trebuie sa ne zbatem mult pana ne da cineva sansa sa ocupam un post. Majoritatea cer experienta... dar trebuie sa avem si oportunitatea sa facem acea experienta. Ieri mi-am facut si eu inca cateva CV-uri, iar luni o sa ies la aer! O sa strabat cateva strazi, mai las cateva CV-uri...nah...mai incerc.
__________________
Doctorul cel mai bun este cumpatul.http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...tul-11275.html
marinella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2056 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1539 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1023 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]