View Single Post
  #95 (permalink)  
Vechi 05 mar 2010, 10:59:19
animis's Avatar
animis animis este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 ian 2010
Locaţie: cluj, Romania
Vârsta: 48
Dieta: hipocalorica
Date: 170cm, 71.3kg
Mesaje: 260
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Shahla - 37 de ani , caut un stil de viata ( -20Kg )

e destul de nasoala treaba la tine imi pare rau...eu cu soacra ma inteleg de minune nu am treaba ei si nici ea pe a mea ba pot zice ca ne ajuta de cate ori avem nevoie tot timpul ne intreaba daca nu ne lipseste ceva...iar cand gateste imi aduce de toate la fel fac si eu ii duc si ei si la mami a mea daca fac vreo bunatate inceputul a fost mai dur dar pana la urma si-a dat seama ca pe mine se va putea baza la batranete si uite asa noi suntem ca mama cu fiica ca ea are doar doi baieti iar acum cu nepoata e in al 9 cer...cat despre cafea o iau din italia pt ca de 2,3 ori pe an ma duc acolo caci am stat 8 ani si-mi place si mie dor din cand in cand de italia astfel ca mi-am luat bilet pt avion cu 120 lei dus intors si plec pe 18 si ma intorc in20 stau la niste cunostintze care au hotelul unde am lucrat in ultimii 2 ani cand am stat acolo si ne intelegem ff bine ca vin si ei la noi si uite asa pt mine italia e ca a doua casa....
animis, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1654 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1137 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 621 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]