Subiect: Jurnal Anorien
View Single Post
  #95 (permalink)  
Vechi 10 dec 2010, 19:07:02
cristi2201's Avatar
cristi2201 cristi2201 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 26 nov 2010
Locaţie: Ploiesti, Romania
Vârsta: 33
Dieta: Hipocalorica
Date: 163cm, 57.1kg
Mesaje: 566
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Anorien

Citat:
Anterior postat de Anorien Vezi mesajul
Buna fetelor,

Eu azi m-am pregatit de plecare la mama. O sa stau plecata o saptamana si nu stiu in ce masura o sa intru pe forum sau in ce masura o sa contorizez calorii. Printre altele o sa taiem si porcul (deci o sa fie fripturi, paine la vatra, chestii de 'ingrasat'), plus ziua de nastere a baietelului unei prietene de-a mamei mele, deci prajituri, tort, mici, cine stie. O sa incerc sa ma abtin de ce la voi considera ca face rau, sau e f caloric, dar nu o sa tin o dieta stricta (gen nu refuz tort )

Sper sa revin cu forte proaspete

Bafta si spor la slabit si poate mai intru sa va verific in masura timpului liber
Buna Anorien Am trecut si eu sa vad ce faci si am vazut ca o sa fii plecata . Ce pot eu sa iti spun este distractie placuta in primul rand si in al doilea rand sa nu uiti de noi, si de dieta si de sport . Si eu o sa am parte de carnita de porc proaspata peste o saptamana . Abia astept. o bunatate =p~ . Te asteptam acasica cu forte proaspete si pregatita sa ne dai sfaturi si sa ne sustii. Te pup. Ai grija de tine. Mai vorbim Noapte buna !
__________________
Jurnal Cristi


Don’t surrender ’cause you can win