View Single Post
  #96 (permalink)  
Vechi 21 dec 2010, 09:22:02
christala's Avatar
christala christala este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 iun 2010
Locaţie: larnaca, Cipru
Date: 167cm, 63kg
Mesaje: 990
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 07

Citat:
Anterior postat de angela av Vezi mesajul
Neata fetele ...o zi pe placul fiecareia...
Lume noua....a aparut Fulga....am vrut sa te sun zilele trecute dar imi era sa nu deranjez...multa sanatate....daca vrei si poti sa ma suni....
NEATA ANGY
Citat:
Anterior postat de feelix Vezi mesajul
Buna dimi !
Fulgulet, multumesc de mic dejun!
Eu azi tot cu "porcarii" o sa ma laud .
Sper sa terminam cat mai repede ca sa mai pot face si ordine . Joi vrem sa facem bradul.
AI BAGAT-O PE FULGA LA BANUIELI CU - PORCARIA -
Citat:
Anterior postat de Fulguta Vezi mesajul
Buna iubita ! Nici nu stii cat de mult v-am simtit lipsa ,2 zile nu am putut intra nici macar sa va citesc ! Dar acum mi-am invatat lectia mai mi-am luat inca un net pe stik ,de la alta firma si am 2 .
Sper sa se descurce soacra ta ,iti da-i seama ce o sa fie pa capul ei ? Poate se razgandeste cumnata si ia copiii si pleaca la ai ei .

Da ,ai dreptate ,eu am dureri de ani de zile de coloana si le suport zilnic,dar astea de masea imi ia mintile ! Iti vine sa o iei razna nu gluma ! Dar imi place de mine ,ca de vorbit vb non-stop cum am luat calmantul si vad ca a trecut un pic cum incep ,taca,taca al meu zice ce bine iti sta cand taci !
O sa treaca ,sunt altii cu operatii mai mari si nu se plang ca mine !

Fara cuvantul scuze ! Pup dulce si ma bucur ca poti intra mai des !
tu nu stai tapana nici moarta
christala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1755 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1238 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 722 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]