View Single Post
  #9662 (permalink)  
Vechi 05 iul 2012, 21:02:02
ladylinda's Avatar
ladylinda ladylinda este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 16 iun 2012
Locaţie: buc, Cipru
Dieta: nimic special... un pic de atentie la cantitati:)
Date: 165cm, 68.5kg
Mesaje: 305
Aprecieri acordate: 23
Am fost apreciat(a) de 47 ori in 32 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 de ani (etaj XI)

Citat:
Anterior postat de vera37 Vezi mesajul

hahaaaa cunosc, asa era si al meu la inceput, acum s-a mai obisnuit, cred ca iesim din zona lor de confort, adica ne stiau acasa sau intr-un anume fel si acum schimbarile ii iau pe nepregatite.......... se va obisnui


nu e vorba de casa...eu ma duceam oricum zilnic la birou...nici acum nu fac altceva - doar ca ma duc cu bicicleta i loc de masina.

...azi mi-a reprosat ca nu ma mai intereseaza decit de mine, ca am fost in stare sa imi iau bicicleta , ma rog, dar chiar sa o si folosesc ???..asta e culmea...si ca ce m-a apucat acum la 40 de ani sa ma fac frumoasa...ca ce...ce vreau sa fac...la anul sa imi caut tinerei sa ma ...?...ca el cit o sa mai poata...
Mie mi s-a parut bolnava gindirea... i-am spus ca eu nu voi fi ***** nici la anul daca n-am fost o viata intreaga si ar fi bine sa isi masoare cuvintele... ca da , intr-adevar dupa toate prin care am trecut incep sa ma pun la punct PENTRU MINE...nici pentru el si nici pentru altii !!! .acum nu vorbesc cu el...e mirlan ...

Ma gindesc ca singurul care nu mi-a spus absolut nimic despre progresele mele , el este...