View Single Post
  #975 (permalink)  
Vechi 02 nov 2011, 08:39:56
Alynuta's Avatar
Alynuta Alynuta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 mar 2010
Locaţie: Medias, Romania
Vârsta: 53
Dieta: personalizata tinand cont de anumite principii monti
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 12.655
Aprecieri acordate: 3.079
Am fost apreciat(a) de 3.825 ori in 1.882 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Alynutei

Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Buna dimineata
Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Bravo pentru weekend, ai rezistat deci
Si bravo pentru cantar. Asa cum ai spus ti-a aratat sub 54. Eu am cam balarit-o in weekend. Am terminat varuiala in camera fetei si-am terminat intr-un final curatenia. Acum pot spune ca m-am linistit cu adevarat. De azi incep miscarea. Am lenevit suficient, nu?
O saptamana usoara sa ai, pentru ca vad ca ai multe de rezolvat. Dar evident si cu dieta si sport, nu?
Deci poti spune ca in sfarsit ai terminat treaba acasa. Ce frumos si curat va fi la tine
Inseamna ca nimic nu te va mai abate din drum acum
Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Buna dimineata
Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Cafeaua te-asteapta, si la fel ziua de dieta si de sport.
Hai, cu forte proaspete si cu cantec inainte.
O zi frumoasa sa ai
N-am avut timp de nimic ieri,mi-au inceput gest. inventarul si a trebuit sa le pun la punct , si sa-i tin locul si la colega care la randul ei avea si ea de pregatit un magazin si o gestiune de inventar.A trecut greul,dar mi-ati lipsit.
Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Buna dimineata busy woman
Citat:
Anterior postat de lonely Vezi mesajul
Mai lasa-le deoparte de acte
Sper ca esti ok si ca nu uiti de dieta si sport, cu toate problemele de rezolvat
Azi zi de fructe la tine, succes!
O zi frumoasa
Da Lonely zi de fructe,sport nu stiu daca reusesc azi , am sedinta cu parintii , apoi ceva cumparaturi.
Imi place ca ne-am intrat in ritm si vad ca merge treaba , nu mai venim sa ne plangem aici pt. toate prostiile facute.Acum ne laudam si de fapt asta si meritam laude.
__________________
Alynuta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1501 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 984 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 985 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Alynuta; 02 nov 2011 at 08:42:21.