View Single Post
  #9758 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 12:22:18
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de cris17 Vezi mesajul
Ai...!ai...! Fulgusor
Iti doresc sa poti rezolva problemele cu fizioterapie
Citat:
Anterior postat de david Vezi mesajul
Of Fulg drag prin ce treci si tu .Pe mine ma doare osul coloanei vertebrale dupa ceafa acolo eram inflamata ,cand apas pe el se misca si pocneste dar nu mai am inflamatie ,a cedat ,inainte (acum 3 ani )eram tot timpul amortita acolo nu simteam daca puneam mana ,luna viitoare merg si eu la radiografie.Sanatate multa iubita si jos palaria ,esti o luptatoare
Va multumesc dragele mele sunt obisnuita cu boala ,griji imi fac pentru al meu ,sper din suflet bunul Dumnezeu sa ma ajute sa pot umbla pentru el peste 10 zile ,analize ,dosare,casa asigurari,medic familie ...dar cum spuneati si voi sunt o luptatoare ,gata mi-am facut salata si am papat ,am avut o viteza am facut 2 portii una eu una mamii,cei ai casei nu le place ce papam noi . Va las si voua ca tare sanatoasa este fug sa pun si reteta in album ! Am mai zis si o mai zic sunt o norocoasa ca imi permit Rmn,numai azi am da 10 milioane,la cap cand am facut inca 5,plus radiografia 1 milion ,si or sa vina si ale ingerasului care au preturi mari ,numai viremia hepatica cat e,plus fibromax....dar ne iubim mult si reusim impreuna cu intelegere si calm,fara nervi si aici ma refer la el ca eu sunt cu fundul in sus mereu de rea numai zic .el este un scump .Sanatate multa .
Papa bun
Imagini ataşate
File Type: jpg IMG_1683.JPG (170,1 KB, 15 vizualizări)
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 7 membri au apreciat mesajul lui Fulguta:
cris17 (20 feb 2013), david (20 feb 2013), floricica0vesela (20 feb 2013), Kamyy (20 feb 2013), lacra81 (21 feb 2013), manumanuela (20 feb 2013), rainbow (20 feb 2013)