View Single Post
  #9760 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 12:56:52
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de cris17 Vezi mesajul

Vai mi-ai adus aminte de ziua de fructe... ma chinui sa o tin de cand am intrat pe slabute si n-am reusit Singura data cand am facut ceva cu linte, s-a prins de fund, ca m-am luat cu altele prin casa
Cand reusesti sa o ti sa ma anunti si pe mine ,scumpa mi-ai adus aminte de Emy ea lipea mereu cate ceva cand statea cu noi !
Citat:
Anterior postat de cris17 Vezi mesajul
ma invart pe la 76-77, mai jos n-am reusit
Dar nu-i timpul pierdut , candva voi vedea si eu un 6 la zeci
Stai linistita ca nu esti singurica si eu sunt dolofana ai vazut cate kg am acum,asa ca nu te lasa ,o sa reusesti cu siguranta daca chiar iti doresti .
Citat:
Anterior postat de cris17 Vezi mesajul
Bine v-am regasit fetelor! Eu am trecut prin ceva peripetii cu ai mei, dar totul este bine acum.
Ma refac dupa o fisura de falanga la mana. Initial am crezut ca e doar sarit degetul din articulatie si vre-o saptamana l-am tot chinuit ca sa-l pun la loc
Mi-a spus doctorul, ca daca ma mai chinuiam putin il rupeam de tot Sper ca totul este bine la voi si ati inceput acest an, cu mai multa veselie si speranta
Sanatate multa si tie si vino mai des in casuta ,bine ca nu ai rupt degetelulrefacere usoara
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 5 membri au apreciat mesajul lui Fulguta:
cris17 (20 feb 2013), david (20 feb 2013), Kamyy (20 feb 2013), manumanuela (20 feb 2013), rainbow (20 feb 2013)