View Single Post
  #9767 (permalink)  
Vechi 28 mai 2012, 19:57:31
Prapadeala's Avatar
Prapadeala Prapadeala este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 20 sep 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 40
Date: 162cm, 57kg
Mesaje: 6.246
Aprecieri acordate: 724
Am fost apreciat(a) de 2.463 ori in 1.495 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul
Buna,Andreiusa!
Deocamdata ma simt bine!Bine, aporape de pranz incepe sa roada stomacul, dar e ok.Imi lipseste savoarea fulgilor de ovaz cu lapte fierbinte dar nu-i bai, ii mananc la cina de carbo
Sper sa ai si tu o saptamana reusita!

Multumesc, Claudici drag!Asemenea, sa ai o saptamana minunata!

Buna,Cretunel!
M-am odinhnit dar nu preaAdica am dormit destul de putin dar ma simt ok.
Saptamana frumoasa sa ai si tu!Si conforma, fara dsicutii!

Doamne, ajuta, Siminel! Ma cantaresc dupa vitamine, asa am inteles ca se cuvine De-abia astept!EU ma simt tot mai slabuta,desi stiu ca e imposibil sa slabesti vazand cu ochii.Dar cred ca dieta ma face sa ma simt asa bine

Buna, Niclui!Multumesc frumos Ador trandafirii!De fapt, imi plac foarte mult florile, la modul general!
Sa ai o saptamana minunata!

Buna,Crisulina!Uite ca asta nu stiam,asa am sa fac, deci ziua de cantar e dupa vitamine, adica raspoimaine Sa vedem cu ce ma rasplateste Rina pentru ca sunt cuminte

Sper,Miha!Ma cantaresc dupa ziua fructivora
Bravo!Ma bucur sa aud ca ai inceput sportul!Doar asa vei edea rezultate!Ai zis coresct!Nu conteaza ca nmu te tii strict de program!Important e sa faci ceva!

Iubita, daca nu e de tine, nu o tine!Trebuie sa te simti comod cu dieta nu sa te simti rau.Tine hipocalorica dar fa sport,asta e conditia cea mai importanta pentru a slabi!

Vaaai, am rasPentru ca parca zici de mine in mesajul de sus!EU in zilele cand nu am pachet de acasa, sau cand tineam zi de fructe la Rina, mergeam la magazin apoi direct la serviciu.Eram atenta la pret si apoi aplicam regula de trei simplaNumai sa stiu sigur cate calorii manancCe circare suntem


Hei,Daniela!Uite, doar ce am ajuns la serviciu.Ultima noapte, apoi doua zile libere!Si culmea, o zi libera se intersecteaza cu o zi libera de-a lui iubi

Nu am luat salariul.Azi i-a platit pe cei prezenti la munca, atatia banuti a avut.Mai astept, nu am decat
Deci la urmatoarea tura de dimineata, iti vei lua si tu banutii

Ma bucur ca a trecut cu bine si ziua de amidon. Pentru maine la carbo ce ti-ai pregatit? Maine oricum esti libera, nu?

Am facut azi sport, Fire 30...maine HIIT 15, si am fost cuminte si cu meniul. Am luat cina cam repede, acum imi e foame, dar imi voi face un ceai
Prapadeala, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1898 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1381 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]