View Single Post
  #979 (permalink)  
Vechi 04 sep 2010, 16:22:15
nicoleta100's Avatar
nicoleta100 nicoleta100 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă LiderSlăbuţă Lider
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ Locul 1 la concurs  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: alba iulia, Romania
Vârsta: 42
Date: 172cm, 95kg
Mesaje: 16.596
Aprecieri acordate: 934
Am fost apreciat(a) de 451 ori in 241 mesaje
Implicit Re: Jurnal nicoleta 100

Citat:
Anterior postat de Alina82 Vezi mesajul
Ciao Nico!!!Mersi de vizita si un weekend placut sa ai si tu
Dieta merge bine...sportul nu a mers deloc sapt asta....mi-a venit si cred k am avut dureri luna asta si pt cele 3 luni in care nu m-a durut nik....burta de innebuneam...capul...senzatii de voma...groaznic...dar nah asta e o sa vad maine dak am dat ceva jos sau nu si fara sport....oricum duminik e ultima zi asa k de luni revin in forta
Imi pare rau sa aud k nu merge bine cu Monti dar probabil k e doar trecerea de la o dieta la alta...
Sper sa fie doar trecerea de la o dieta la o alta cu mai multe kcal! Oricum preventiv voi incerca sa pap cantitati mai mici!!!
Imi pare rau ca ai avut dureri! Sper sa iti treaca repede!!!
De miercuri vreau sa ma reapuc si eu de sport dupa o pauza de o luna!(spun de miercuri pt ca am musafiri veniti de departe de la Bacau si trebuie sa ma ocup de ei )!!!
pup
nicoleta100, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2732 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2215 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1699 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]