View Single Post
  #9796 (permalink)  
Vechi 20 feb 2013, 22:21:51
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Buna scumpele,uite-ma,Rozi
Mi-ati lipsit dar am avut nevoie de pauza asta,m-am tinut departe de net,am citit mult si am stat cu ale meu f mult..si cu familia.Asta din cauza ca am avu o perioada f urata,a venit randul meu sa am atacuri de panica..cel putin asta cred ca sunt,la medic nu am fost..si sa nu ma trimitetica nu ma duc
Da asa in gandul meu sper sa fie atacuri de panica decat vreo boala galopanta de inimapt ca ma ia noaptea,batai de inima accelerate..cateodata ma gandesc ca poate e si colesterolul ametitor,la cum am mancat luna asta...
Din urma nu am sanse sa citesc si nici nu prea am chefAm as ao stare de moleseala totala,sunt convinsa ca stiti despre ce vorbesc,eu iarna patesc asta,vara sunt la maxim de energie,fac sport,sunt activa..iarna parca-s leguma
Acuma,sper sa fiti toate bine,am citit pe sarite ultimele pagini si vad ca Vidi e mai bine,Fulga a facut rmn-urile si alte analize,scumpa ce sa-ti zic,tu stii ca esti in sufeltul meu si as vrea s-ti iau durerile cu mana daca as putea..nu ma asteptam sa citesc ca ai nevoie d eoperatie din cauza spondilozeiMulta multa sanatate tie si ingerasului,si tutror fetelor din casuta!
Cris,am vazut ca ai aparut si tuImi pare rau ca ati avut probleme..sper sa fi trecut acum..noi cam amandoua ne-am ingrasat si slabit in acelasi timp..asa ca..sper sa ne luam la intrecere intre noi
Asa..deci saptamana ast am incercat s ama relaxez cat mai mult si cred ca am r eusit..din pacate nu am iesit deloc la cumparaturi,asa ca am mancat ce am avut in frigi,si nu mereu de dieta....ca sa fiu sincera,dimpotriva..am avut episoade compulsive..
Vrobesc la trecut pt ca azi am facut piata si m-am pregatit cu mancare de dieta..pt a nspea oara..sper sa reusesc sa ma ridic iar ,ca la cantar nu ammai indraznit sa ma uit,dar vad pe haine ca ma strang si blugii noi cumparati inainte de sarbatori pocnesc pe mine,din pacate..Sa nu mai zic ca al meu mi-a zis clar ca m-a m rotunjit bine,dar s-a grabit sa adauge ca lui asa ii place..mincinosul...
Iubitele,va pup cu drag si va urez o noapte cat mai linstita si frumoasa!Sa nu va mirati daca nu o sa scriu chiar mult..trebuie sa-mi intru iar in ritm si inca nu ma simt in stare 100%
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Urmatorii 12 membri au apreciat mesajul lui VentoFreddo:
cris17 (21 feb 2013), david (21 feb 2013), feelix (21 feb 2013), floricica0vesela (21 feb 2013), Fulguta (21 feb 2013), Kamyy (21 feb 2013), lacra81 (21 feb 2013), manumanuela (20 feb 2013), mariana34 (21 feb 2013), mirela elorica (21 feb 2013), rainbow (21 feb 2013), rozica1965 (21 feb 2013)