View Single Post
  #98 (permalink)  
Vechi 18 iul 2012, 08:38:48
Trixy26's Avatar
Trixy26 Trixy26 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Mancare sanatoasa +Insanity (dieta hipocalorica)
Date: 165cm, 62kg
Mesaje: 234
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 3 mesaje
Smile Re: Jurnal Trixy - Be thin, healthy and happy

Buna dimineata Simona , nu, inca nu mi salvez meniurile , de fapt nici nu cred ca o sa mai fac meniuri , asa m am plictisit de calorii si numaratul lor , stiu sigur ca nu depasesc si nu mananac nici f putin , mananc exact cat imi trebuie ca sa am si energie . In legatura cu pozele , nu prea am ce sa ti arat ca nu exista schimbari decat f mici pe care nu prea le observi in poze , cand o sa dau 5 kg jos atunci pot face o poza ca sa vezi cum am inceput si pana unde am ajuns , cert e ca am de dat in jur de 14 kg jos, poate mai putin , in functie de cum mi se modeleaza corpul cu sport , de aceea ma cantaresc mai rar , ca nu prea conteaza ce imi arata el, conteaza cm care ii ai si pana la urma cum arati tu . De mancat mananc ce mancam si inainte , am multe meniuri salvate , acum incerc sa diversific cat pot de mult , sa mananac din toate cate putin , bineinteles fara fast food s au mai stiu eu ce junkfood .

Ma bucur ca ai facut Tae bo , bv , tine o tot asa lasa plictiseala . Munca ca sa arati bine trebuie munca . Pune ti o poza pe perete cu o gagica care arata super si cand nu ai chef de sport te uiti la ea si treci la munca . Sa ai o zi frumoasa