View Single Post
  #98 (permalink)  
Vechi 01 apr 2010, 20:12:21
animis's Avatar
animis animis este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 ian 2010
Locaţie: cluj, Romania
Vârsta: 48
Dieta: hipocalorica
Date: 170cm, 71.3kg
Mesaje: 260
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit re: Nu stiu unde gresesc...

Citat:
Anterior postat de thetis Vezi mesajul
Multumesc pentru urare. Eu fac bine. Cu kilogramele stau sper ca bine, mi-e fost frica sa ma cantaresc dupa ziua mea asa ca duminica va anunt cam care e situatia

Animis fac si eu pozici si le postez. Mi-au trimis ai mei intr-un plic niste actibilduri in care se pune oul si apoi se scufunda in fierbinte si chestia respectiva se lipeste frumos de el, dar mai intai le voi vopsi prin metoda ta ca sa nu ramana capetele albe
ooo da stiu cum sunt anul trecut asa le-am facut si eu....da le poti fierbe in caji de ceapa si dupa ce ti s-au fiert pui actibildurile....sa nu uit mi-a zis soacra ca ea pune de seara cojile in apa sa se moaie bine si dimineatza le fierbe asa se macereaza un pic si iese mai multa culoare....
animis, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1654 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1137 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 621 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de animis; 01 apr 2010 at 20:17:24.