Subiect: Inceput...
View Single Post
  #98 (permalink)  
Vechi 22 nov 2009, 07:48:12
torres2009's Avatar
torres2009 torres2009 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 07 nov 2009
Locaţie: slatina, Romania
Vârsta: 42
Date: 170cm, 102.6kg
Mesaje: 38
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Inceput...

Citat:
Anterior postat de andreea_rox Vezi mesajul
buna fetelor!!!si felicitari celor care au slabit !!!eu inca sunt la linia de plutire ...nu am mai slabit deloc dar nici nu m am mai ingrasat!!!! ma mentin la 100 kg.

saptamana asta nu am avut timp sa va mai scriu deoarece am fost internata in spital pt analize """"(la endocrinolog).
akm astept sa mi vina analizele si sa vad ce tratament imi da si ce regim !!!??!!!???

ma bucur pentru voi ....si pt kg pierdute ,sper sa se miste si la mine acul cantarului cat mai curand !!! de azi am inceput sa ma duk si la sala , incerc sa fac mai mult cardio .
pup si multa bafta!!
hello!
unde ai fost la spital? la parhon? si eu am fost si mi-a dat tratatemt pt slabit...intr-o luna am dat 109 kg si vad ca inca mai slabesc...am inceput ()pe langa dieta si aerobic-facut acasa-) sa merg la electrostimulare, vacuum si ultrasunete...sper incep -incep sa reusim sa slabim! te pup si sa ne spui ce tratament ti-a dat doctorul!
torres2009, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2666 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 2149 kcal/zi. Pentru a slăbi 10 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 83 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat