View Single Post
  #9813 (permalink)  
Vechi 21 feb 2013, 08:45:29
cris17's Avatar
cris17 cris17 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 27 aug 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 49
Dieta: hipocalorica si sport
Date: 168cm, 71kg
Mesaje: 2.152
Aprecieri acordate: 46
Am fost apreciat(a) de 117 ori in 30 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de manumanuela Vezi mesajul
In seara asta am fost la dentist,nici acum nu mi-a trecut anestezia.Cica,cand trece,s-ar putea sa doara un picca mi-a scos nervul.Eu am avut un dentist tanarsi sotul,in cab celalalt,o domnisoara dentistNe-au repartizat bineAm luat cina destul de tarziu,un iaurt de fructe,cu putin ananas,mar si mandarina.Stiu ca nu e recomandat fructe seara,dar chiar n-aveam pofta de nici o salata .
Tanar si dragut?!
In fine, sper ca stie si meserie si ca nu ai avut dureri prea mari dupa ce a trecut anestezia

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Neata slabutelor
Draga mea , eu am avut ieri o criza de stomac , de a trebuit sa plec acasa de la servici. Abia m-am tarat pana acasa. Nu inteleg de unde vine durerea asta cumplita care se manifesta ca niste crampe puternice, o data sau de doua ori pe an.Nu-mi trece cu niciun medicament, doar in momentul in care ma intind pe pat.
Am tinut totusi zi de fructe cu exceptia unui coltisor de paineam scazut frumusel, dar pacat ca nu si raman acolo.Azi dimineata aveam 54.2 .Sper totusi sa fac putina ordine in alimentatie, eu sunt de la o extrema la alta, trebuie sa gasesc calea de mijloc.
Tu ai scazut ceva, chiar daca n-ai tinut-o suta la suta?
Off, off...
Imi pare rau ca ai durerile astea

Ai grija de tine!


O zi minunata sa aveti fetelor!
__________________
Răspuns cu citat
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui cris17:
Alynuta (21 feb 2013), david (21 feb 2013), Kamyy (21 feb 2013), lacra81 (21 feb 2013)