View Single Post
  #984 (permalink)  
Vechi 01 feb 2012, 12:55:33
aleka008's Avatar
aleka008 aleka008 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 25 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 104.5kg
Mesaje: 480
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul
Aleka, eu nu am nimic cu morcovii, i-am folosit mereu.
Nu mai tin nici o dieta de mai bine de jumatate de an, cred ca fac anul de fapt. Pana nu ma stabilizez cu sanatatea nu ma pot concentra pe altceva.
Imi pare rau sa aflu ca ai probleme de sanatate asa de mari. Sper sa te faci bine cat mai repede!

Citat:
Anterior postat de dana88 Vezi mesajul
Buna fetelor, a-si dori de maine sa incep si eu aceasta dieta. Am mai tinut pana acuma diferite diete, dar si daca au dat rezultat am renuntat foarte repede, neavand ambitie.V-asi ruga daca ati putea sa ma ajutati deoarece nu sunt prea informata despre aceasta dieta, dar din cate am inteles are rezultate bune. Va multumesc.
Cum ti-au zis si fetele, descarca carticica si orienteaza-te dupe meniul nostu. Bafta!

Citat:
Anterior postat de VAmedeea Vezi mesajul

Nu prea pot amana pt ca deja am biletele cumparate si costa un sac apoi sa schimb datele, mai multe decat am platit pana acum. Ceea ce nu mi se pare in regula.
Banuiesc ca aterizezi in Bucuresti... sa stii ca in afara de ger pe aici nu mai ninge, e chiar ok. Sa poti pleca de acolo numai..

Citat:
Anterior postat de oanamagdalena Vezi mesajul
Pai in 2010 daca tin eu bine minte am inceput Monti prima data,si da,rezultatele au fost rapide si frumoase atunci,dar apoi m-am ingrasat ,iar am slabit si am tinut-o tot intr-o osccilatie
Multumesc!Baiatul acum tuseste rau de tot si mergem iar la medic.Asa racit ca acum nu l-am avut niciodata!
Lactatele cu 1.5-2 % nu sunt bai,adica sunt de preferat celor degresate total,iar sirop de agave nu am luat ca mi s-a parut scump rau
Da, ai inceput in 2010, dupa mine parca. Pacat ca nu ai reusit sa te mentii.. dar eu ce sa mai zic, ca am ajuns la plus 10kg fata de cat aveam cand am inceput in 2010..
Lasa ca trecem noi si peste asta!

Eu combin astfel de lactate si cu glucide, adica fulgi de ovaz, clatite conforme.. data trecuta am reusit, sper sa reusesc si acum. Mai vrem un bebe deci sper sa ma motiveze si asta ca primul bebe. O sa pun pozici.

Siropul de agave nu stiu ce pret are la plafar, dar am gasit pe un site in jur de 11 lei.. nu e asa mult, dar costa transportul. Am uitat sa spun, am convins-o si pe sora mea, deci impartim si cheltuielile. Beleaua e ca numai eu vin cu idei de retete si implicit numai eu gatesc..
Răspuns cu citat