View Single Post
  #99 (permalink)  
Vechi 18 apr 2011, 13:21:13
ryna's Avatar
ryna ryna este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 21 ian 2011
Locaţie: focsani, Romania
Vârsta: 30
Date: 150cm, 45kg
Mesaje: 6
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Cum sa am ambitie ca sa slabesc?

Citat:
Anterior postat de buterfly89 Vezi mesajul
neatza....la fel sunt si eu cu dulciurile...o saptamana maxim..si nu pot fara ele..insa am zis k incep o noua schimbare..ai putea fff bine sa alergi..iti iei si o muzik house da daia sa,ti dea energie..dai volum maxim si alergi usor usor..la inceput o sa fie greu..chiar fff greu..dar apoi ai sa ajungi sa iubesti sa mergi sa alergi..si dak in 1 zi alergai maxim 10 min. cu timpul ai sa devii experta in rezistentza....dak aii vrea am putea sa n ajutam reciproc..o zi buna iti doresc si mult succes..t pwp la toate slabutzele :SA N AJUTE DZEU SA REUSIM..TOATE SA FIM FRUMOASE
da da:X

hai sa ne ajutam:X:X

eu dupa vacanta as vrea sa tin regimul rina. e bun. sa stii..fata de altele.dar fara miscare nu faci nimic:X alerg seara u o prietena.. aseara am alergat eu pot mai mult de 10 min..ea nu ..si apoi ami merg. ador sa merg pe jos, dar nam cu cine sa merg asa continuu. knd merg singura, merg cam 2 ore. dar acum, cu soala, mai greu. cand vine vacanta pot mai mult:X
hai sa ne ajute dumnezeu
ryna, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 1861 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1344 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat